Tak kdo jsem v současnosti?

4. srpna 2014 v 12:31 |  deníček♥
Mám dojem, že jsem se dost změnila. V mém životě proběhlo spoustu životních situací a událostí, které ovlivnily moji povahu, osobnost a díky tomu jsem se stále měnila. Několikrát jsem se cítila na dně a vypořádávala se s opravdu obtížnými a na psychyku zatěžujícími vlivy. Opakovaná psychycká šikana, narážky, urážky.. Cítila jsem se sama, hloupá, trapná,ponížená.. Moje sebevědomí bylo téměř na nule, jediné v čem jsem si věřila byl vzhled. Jenže co s tím, když jsem věděla že jsem hezká, ale myslela jsem si, že jsem hloupá a obávala jsem se s někým mluvit, aby si to o mně nemyslel? Díky Bohu ♥, moje sebevědomí je již skoro obnovené. Bohužel tyto urážky a situace v člověku zanechají šrámy navždy, ale cítím se téměř uzdravená. Jen se modlím za nový školní rok, aby se něco podobného neopakovalo. Ale naučilo mě to se i bránit, a tak to byla nová lekce do života, kterou jsem nejspíš měla projít.

Jedna novinka, která by Vás také mohla zajímat :D Už nejsem nepolíbená.. :) Ale druhá zpráva je, že jsem ještě neměla opravdový vztah. Vlastně žádný.Vždy to jen vypadalo, že to ke vztahu směřuje, a pak jsem si uvědomila, že by to opravdu nešlo. Nátlak od okolí, společnosti a dokonce mamky příchází stále. Když už i mamka mě vystrašila, málem jsem začala chodit s jedním kamarádem, spíš z rozumu, ale opravdu jsem pak zjistila, že by to nebylo ono. Proto čekám na lásku.. Ale víte jak to je. Holka chce vždycky toho, kdo nechce ji.. Je to smutné, ale je to tak :D :)

Teď pár fotek jak teď vypadám, abyste si dokázali spojit moji osobnost s mojí vizáží.. :)
Jen pár fotek pro přiblížení.. Článek je napsaný od srdce. Mnoho lidí o mně toho tolik neví, jako teď vy.. :) Mějte se nádherně :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama